Besiktas Fun Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Besiktas Fun Clup

Besiktas İle Herşey Burda

AnasayfaHoşgeldinizLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Tabu Oyun Notlari
Sıkça Sorulan Sorular? I_icon_minitimetarafından qWeRTyScreaM Paz Ağus. 09, 2009 9:27 pm

» raidanraidan
Sıkça Sorulan Sorular? I_icon_minitimetarafından raidan Cuma Tem. 24, 2009 9:49 pm

» Bjk ResmLeri ...... Karışık
Sıkça Sorulan Sorular? I_icon_minitimetarafından  Çarş. Haz. 10, 2009 3:00 pm

» Aramıza Yeni Katılan Arkadaşlar Burda Kendinizi Tanıtabilirsiniz
Sıkça Sorulan Sorular? I_icon_minitimetarafından dişi_kartal_50 Paz Mayıs 31, 2009 1:49 pm

» Laz Virüsü
Sıkça Sorulan Sorular? I_icon_minitimetarafından çarşili C.tesi Mayıs 23, 2009 8:36 am

» mesajlaşmak isteyenler gelsin
Sıkça Sorulan Sorular? I_icon_minitimetarafından çarşili C.tesi Mayıs 23, 2009 8:10 am

» OoOo_ResmLer_oOoO
Sıkça Sorulan Sorular? I_icon_minitimetarafından johnreno Cuma Ara. 19, 2008 7:34 pm

» YENİ PAYLAŞIM SİTEME SİZLERİDE BEKLERİM
Sıkça Sorulan Sorular? I_icon_minitimetarafından qWeRTyScreaM Cuma Ara. 05, 2008 6:38 pm

» Tembel öğrenci Sözlüğü
Sıkça Sorulan Sorular? I_icon_minitimetarafından WiLdBoY C.tesi Kas. 29, 2008 11:16 pm

En iyi yollayıcılar
qWeRTyScreaM (140)
Sıkça Sorulan Sorular? I_vote_lcapSıkça Sorulan Sorular? I_voting_barSıkça Sorulan Sorular? I_vote_rcap 
WiLdBoY (30)
Sıkça Sorulan Sorular? I_vote_lcapSıkça Sorulan Sorular? I_voting_barSıkça Sorulan Sorular? I_vote_rcap 
_TheCaneR_ (16)
çarşili (8)
BozTürk (4)
NoName (3)
TuRGuTaLP (2)
raidan (1)
DRuMLiNe (1)
johnreno (1)

Sıkça Sorulan Sorular?

YazarMesaj
WiLdBoY
Forum Level 10
Forum Level 10
WiLdBoY

Sıkça Sorulan Sorular? Empty
MesajKonu: Sıkça Sorulan Sorular?   Sıkça Sorulan Sorular? I_icon_minitimeC.tesi Kas. 29, 2008 10:27 pm

dair sıkça sorulmayan sorular... (Çalışmadığımız yerden)

Herhangi bir vapur kaptanı martılara simit atmış mıdır?

Dil bilimine “filoloji” deniyorsa, fil bilimine de “diloloji” mi dememiz gerekir?

Resmi Gazete’de arka sayfa güzeli olsa güzel olmaz mı?

Dikine çizgili bokser giysem şeyimi uzun gösterir mi?

Misyoner pozisyonunda sevişirken din değiştiren var mıdır?

Biz Türkler Milli Piyango listesinde büyük ikramiyeye baktıktan hemen sonra niye amortiye bakarız?

Tüp Çokokrem’le dişlerimi fırçalasam “süt düşlerim” geri çıkar mı?

Hamilelik testi yaparken kopya çeken kadının ikizleri mi olur?

Ya 41. Harami diye biri varsa? Ya imaj uğruna örgüt içi infaza kurban gittiyse?

Yokuşun başında oturup dünya yuvarlaktır diyen adama nasıl anlatırım sığ olduğunu?

William Tell aşık olsaydı çocuğunun başına kalbini mi koyardı?

Rafadan yumurta seven sperm var mıdır?

K R T ve Ü harfleri ne garip değil mi?

Kadınların en güzel yerlerinin adları neden hep “G” ile başlar?

Bunun “G noktası” ile bir alakası olabilir mi?

Pavlov’un evinin zilini çalıp kaçan çocuklar var mıydı acaba?

Vücuttaki “ben” miktarının fazla olması “ego kanseri”ne yol açar mı?

Tanrıya inanıyorum, peki ya tanrı bana inanıyor mu?

Hayatıma fön çektirsem düzelir mi?

Memleket mi, yıldızlar mı, gençliğim mi daha uzak? Yoksa Nazım Hikmet mi?

Neden ben deli değilim?

Alıntıdır...

Sıkça Sorulan Sorular?
1 sayfadaki 1 sayfası